O Nas

image_1

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o. o. w Przemyślu

Od ponad 60-ciu lat zajmuje się profesjonalna obsługą nieruchomości. Zarządza budynkami komunalnymi, Wspólnotami Mieszkaniowymi oraz nieruchomościami powierzonymi w zarząd. Obecnie Spółka administruje ponad 300 Wspólnotami Mieszkaniowymi. Zarządza również gminnym zasobem lokalowym Miasta Przemyśla.
Pod względem doświadczenia i ilości zarządzanych budynków PGM Przemyśl jest liderem na przemyskim rynku.

Nasi fachowcy podejmą się budowy, odbudowy, rozbudowy, nadbudowy, a także prac polegające na przebudowie, montażu, remoncie lub rozbiórce obiektu budowlanego. Spółka już od wielu lat prowadzi remonty i rewitalizacje przemyskiej architektury.

PGM Sp. z o.o. prowadzi także działalność deweloperską. Na przestrzeni ostatnich kilku lat spółka wybudowała dwa budynki wielorodzinne przy ulicy Brudzewskiego w Przemyślu. Pierwszy z budynków (3-klatkowy z 24 mieszkaniami) został oddany do użytkowania w marcu 2012r, natomiast drugi (2 klatkowy z 16 mieszkaniami) w grudniu 2015r.

Kadrę Przedsiębiorstwa stanowią również doświadczeni stolarze. Wykonują oni bramy i drzwi o ozdobnym rysunku, stolarkę okienną, schody o zróżnicowanym układzie, zadaszenia, komórki itp. Wachlarz usług Spółki obejmuje również konserwacje i pielęgnacje zieleni. Dysponujemy doświadczonymi pracownikami z uprawnieniami do prac na wysokości.

Szczegóły...

W ramach prowadzonej działalności PGM Sp. z o.o. oferuje również:

1
Opracowanie przedmiarów i obmiarów robót

Przedmiary robót stanowią podstawę sporządzania kosztorysów ofertowych, a w dalszej kolejności - ustalenia wynagrodzenia za roboty budowlane. Obmiary pozwalają określić rzeczywiste ilości zastosowanych materiałów,

2
Pielęgnację i konserwację zieleni

Spółka dysponuje doświadczonymi pracownikami z uprawnieniami do prac na wysokości. Park maszynowy Przedsiębiorstwa stanowi m.in. mobilny podnośnik koszowy umieszczony na podwoziu MAN L-200. Może być on stosowany do prac związanych z kontrolą, montażem, czyszczeniem i konserwacją. Podnośnik można wykorzystywać do transportu osób i narzędzi lub elementów technicznych. Maksymalna wysokość robocza to 26 m,

3
Usługi transportowe

Usługi transportowe i sprzętem ciężkim (m.in. zwyżką, samochodem dostawczym, koparko ładowarką, ciągnikiem, samochodem samowyładowczym),

4
Roboty remontowo - budowlane

Związane z budową, odbudową, rozbudową, nadbudową, a także pracami polegającymi na przebudowie, montażu, remoncie lub rozbiórce obiektu budowlanego,

5
Usługi stolarskie

Usługi stolarskie polegające na wykonywaniu bram i drzwi o ozdobnym rysunku, stolarki okiennej, schody o zróżnicowanym układzie, zadaszenia, komórki, itp.

6
Zarządzanie nieruchomościami

Nasza firma zatrudnia licencjonowanych zarządców nieruchomości, osoby posiadające uprawnienia budowlane, uprawnienia do prac na wysokości oraz osoby posiadające duże doświadczenie zawodowe. Z uwagi na zmiany przepisów prawnych, niejednolitość w interpretacji przepisów prawnych wiedza pracowników systematycznie podnoszona jest poprzez uczestnictwo szkoleniach i kursach.

10 LAT

DOŚWIADCZENIA W BRANŻY

Na obecnym rynku obecnie jest wiele firm, które oferują swoje gotowe projekty. Łatwo jest zabłądzić w gąszczu ofert gdy zaczynasz szukać własnego projektu. Zwróć uwagę na fakt czy łatwo znajdujesz wspólną nić porozumienia, czy mamy wspólną wizje. Jeśli tak możesz myśleć o dalszej współpracy i wybrać nasz inteligentny dom.

Zobacz projekty...